Logo KOSZT-Bud

Kosztorysowanie robót budowlanych i usługi informatyczne.

Na rynku kosztorysowym działamy od kilku lat, ale nasze doświadczenie w branży jest o wiele dłuższe. Nasza firma została założona w 2007 roku od tego czasu zapewniamy wszystkim naszym klientom wysoki standard usług w zakresie kosztorysowania robót budowlanych. Nasze działania opieramy przede wszystkim na wysokim stopniu dokładności powierzonych nam robót. W naszym dorobku znajdują się licznie wykonane kosztorysy budowlane zarówno na małe obiekty mieszkalne, duże budynki użyteczności publicznej jak i obiekty gospodarcze. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie twierdząc, że każdy kosztorys to czyjeś marzenia, które my pomagamy realizować.

Kosztorysy budowlane wykonywane w naszej firmie ułatwią proces ubiegania się o kredyt na remont czy budowę domu, jak również uproszczą proces starań o dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej. Nasze kosztorysy ofertowe stanowią także często podstawę dla przetargów na roboty budowlane. Nie możemy zagwarantować pozytywnego rozpatrzenia składanych przez Państwa wniosków, możemy natomiast zredukować prawdopodobieństwo ich odrzucenia chociażby ze względu na błędne informacje jakie mogą pojawić się podczas samodzielnego przygotowania kosztorysów ofertowych czy budowlanych.

Naszą pracę opieramy na sumienności i rzetelności. Wierzymy, że tylko profesjonalne podejście do wykonywanych prac może przynieść pożądane efekty nie niosąc za sobą dodatkowych kosztów, czy przedłużających się terminów. W sprawach kosztorysowania chętnie udzielamy niezbędnych rad i sugestii. Nasze kosztorysy są zawsze wykonywane rzetelnie, najszybciej jak to jest tylko możliwe oraz za rozsądną cenę. Czas potrzebny do stworzenia profesjonalnego kosztorysu jest zależny od rozmiaru inwestycji.

Zakres usług:
 • Wstępne oszacowanie kosztów dla planowanych inwestycji.
 • Obmiary robót (dawniej "kosztorysy nakładcze") na podstawie dokmentacji lub bezpośrednio na budowie.
 • Kosztorysy inwestorskie na podstawie dostarczonej dokumentacji lub wraz z obmiarami na budowie.
 • Kosztorysy uwzględniające istotne dane techniczne, technologiczne i organizacyjne dla określenia wartości kosztorysowej robót, a nie zawartych w dokumentacji.
 • Kosztorysy ofertowe w oparciu o dostarczone przedmiary także z wykonaniem przedmiarów na podstawie dokumentacji lub z obmiarami na budowie.
 • Kosztorysy powykonawcze.
 • Kosztorysy potrzebne do uzyskania kredytów bankowych.
 • Wartość kosztorysowa inwestycji (WKI).
 • Aktualizacja kosztorysów wg nowych stawek, cen materiałów, przepisów prawnych.
 • Porównanie robocizny, materiałów i sprzętu dla inwestycji.
 • Weryfikacja kosztorysów.
O KOSZT-Bud
Koszt-Bud

Kosztorysowaniem robót budowlanych zajmujemy się od lat.

Nasze Oferty
Oferta

Posiadamy liczne oferty kosztorysów - dokumentacja na każdą kieszeń.

Kontakt
Kontakt

Jeżeli poszukujesz kontaktu z rzetelną firmą kosztorysową przejdź dalej.